0
Ara Detaylı Arama

Çok Amaçlı Spor ve Seyahat Çantası - Pembe İade Garantili Hızlı Teslimat Ücretsiz Kargo

HEMEN AL

27,27 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

76,00 TL76,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

248
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

BULMİNGO FARKIMIZ HİZMETİMİZ, FARKIMIZ % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 100, BİNİ AŞKIN TÜM ÜRÜNLERDE AYNI GÜN ÜCRETSİZ SİGORTALI KARGO İLE, HIZLI TESLİMAT % 100 ORJİNAL KOŞULSUZ İADE GARANTİLİ ÜRÜNLER İLE, DÜRÜST İLKELİ SATIŞ % 100 MEMNUNİYET ODAKLI İLKEMİZ İLE, KALİTE, GÜVEN HİZMET BULMİNGO DAKısa süreli doğa yürüyüşleriniz için ihtiyaç duyduğunuz sırt çantası, yetişkinlere ve 10 yaş üzeri gençlere yönelik tasarlandı.

KAPASİTE
Hacim: 10 litre / Ağırlık: 160 gr / Dolu Boyutu: Y 40 cm X G 23 cm X D 10 cm. 

KOLAYLIK
Cepler: 1 dış çep. 

TAŞIMA KOLAYLIĞI
Dolgulu sırt paneli ve omuz askıları. El tutma yeri.

YIPRANMAYA KARŞI DAYANIKLILIK
10 yıl garanti.


10 yıl garanti, teknik ortaklık
Tekstil ürünleri araştırma ve geliştirme hizmeti veren - ailesinin ürün parçaları onaylama ve birleştirme ortak kuruluşu, çantanın yıpranmasına karşı simulasyon testler uygular. Bu testler ürünün parçaları, dikişleri ve son ürün üzerinde uygulanır. - test edilen ürünleri, test sonuçlarını esas alarak fatura kesim tarihinden itibaren 10 yıl garanti kapsamına alır.

Sırt çantasına uygulanan teknik testler
Onaylanmadan önce kumaş, toka, askı, kayış, sünger ve fermuar gibi çantayı oluşturan bütün parçalar test edilir. Örneğin kumaşlar, yıpranma, yırtılma, renk solması, yıkama ve su geçirme gibi alanlarda test edilir. Daha sonra dayanıklılığını ölçmek için, ürünün son hali üzerinde, çantanın kullanım koşullarına ilişkin son bir test yapılır. İyice doldurulan çanta hızlı yürüyen yapay bir mankenin sırtına takılarak tekrar tekrar test edilir.

10 yıl garanti, koşullar
Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu özel garanti ancak ürün faturası ile beraber iade edildiğinde ve ürün garantili ise ürünün ücretsiz iade edilmesi ya da tamir edilmesi suretiyle geçerli olur. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

Çantanın hacmi nasıl ölçülür?
Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür : Çantanın ana bölmesi ve cepleri ufak toplarla doldurulur. Daha sonra bu topları ölçekli bir kaba boşaltarak çantanın litre kapasitese birkaç yüzdelik tolerans payı ile ulaşılır. Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.

Çevresel önlemler
Oxylane ve - ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Ekoloji Bakanlığı ile gerçekleştirilen deneyden itibaren sürdürülmektedir. Sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla sadece - tarafından uygulanan ABCDE puanlama sistemi kullanılır.

Çantayı nasıl ayarlamalıyım?
ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonu vb.) GEVŞETİN. Çantayı TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda kemer bel kısmında olur. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, PERLONLARI kendinize göre AYARLAYIN.


Fener & Işıldak kategorisinde yer alan diğer ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
Satışta olan diğer Avcılık & Kamp ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
Spor, Outdoor kategorisine ait tüm ürünlerimizi incelemek için tıklayınız

Daima en iyi hizmetle ürün satışlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

%100 müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan profil sayfamızı incelemek için tıklayınız.

bulmingo

Ürünlerle ilgili her türlü sorunuzu lütfen mesaj göndererek bildiriniz.
Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Sitede keyifli alışverişler geçirmenizi dileriz.

0
0
0
0
2

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.