0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Dijital DVD - Gecenin İki Yüzü

HEMEN AL

3,41 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

9,50 TL9,50 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

99

Bu ürünü paylaş:


Gecenin İki Yüzü ( 2007, En, Tr )
 
Format: DVD
 
Disk Sayısı: 1
 
Dosya Tipi: ISO uzantılı disk kalıbı dosyası
 
Ses / Dublaj / Altyazı: TÜRKÇE DUBLAJ VE ALTYAZI
 
Teslimat: Çevrimiçi / Online – Dijital İndirilebilir Ürün
 
Servis Sağlayıcı: thecollection01.com
 
Tüm dijital DVD ürünlerde menü, dublaj, ses, altyazı, özel seçenek, fragman vb. orijinal DVD baskısının tüm içeriği mevcuttur. Disk kalıbı, yani imaj dosya içerisinde VIDEO_TS ve AUDIO_TS dosyaları bulunur. 720p gerçek DVD format ve kalitesindeki ‘’iso’’ disk kalıbı dosyasını, ‘’rar’’ uzantılı sıralı ve parçalı daha küçük boyutlu dosyalar halinde internet tarayıcınız üzerinden direk olarak ve kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Soru-1) Servis sağlayıcı sitede bir üyelik hesabınız var mı?
 
Henüz bir üyelik hesabınız yoksa sadece e-posta adres bilginiz ve seçeceğiniz herhangi bir kullanıcı adıyla bir kereye mahsus kolaylıkla üye olabilirsiniz, üyelik için başkaca hiçbir kişisel bilginiz gerekli değildir ve sizden istenmez. Bununla birlikte, site üzerinden yapılan ödemelerde kullanılabilen 400 Puan da yeni üyelere hediye edilmektedir.
 
Soru-2) Servis sağlayıcı sitedeki üyelik hesabınızda kayıtlı e-posta adres bilginizi siparişinizle birlikte bize ilettiniz mi? 
 
Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sorulara cevabınız evetse, bizde.com sistemi üzerinden siparişinizle ilgili gireceğimiz ONLINE TESLİM kargo bilgisini onaylamanızla birlikte, siparişinize konu ürünler en kısa sürede üyelik hesabınıza tanımlanarak siparişinizin hazır olduğunun bilgisi size mesaj yoluyla iletilir ve aşağıda 1, 2, 3, 4 bentlerde belirtilen süreci başlatmış olursunuz. 
 
1-Servis sağlayıcı sitede üye girişi yaparak kullanıcı panelinizden ‘’İndirilebilir Ürünlerim’’ sayfanıza gidin.
 
2-Halihazırda kullandığınız tarayıcı vasıtasıyla dosya parçalarının yanlarındaki ‘’indir’’ butonlarına tıklayarak her bir parçayı bilgisayarınıza indirin. Önemle belirtiyoruz ki, her bir dosya parçası için 2’şer kere bu butonlara tıklama hakkınız bulunmaktadır. Dolayısıyla, internet bağlantınızda oluşabilecek anlık kopma ve bağlantı hatalarından büyük ölçüde olumsuz etkilenmemeniz için herhangi bir parçanın indirmesi tamamlanmadan diğerlerini başlatmamanızı, tüm parçaları sırasıyla ve teker teker indirmenizi öneriyoruz. 
 
3-Bir dosyaya ait tüm parçalar bilgisayarınıza indikten sonra, aynı klasör içerisindeki bu parçalardan ‘’part1.rar’’ üzerinde sağ tık ve ‘’Dosyaları Çıkart’’ sekmesine tıklayıp, servis sağlayıcı sitedeki o ürüne ait sayfada görüntülenebilen şifreyi kullanarak ‘’iso’’ uzantılı kalıp dosyanızın ‘’rar’’ dosya parçalarından oluşmasını bekleyin.
 
4-Artık, iso uzantılı disk kalıbı dosyanız kullanımınıza hazırdır; dilerseniz internetten ücretsiz olarak ve kolaylıkla edinebileceğiniz uygun programlar vasıtasıyla DVD’nizi boş bir DVD diske yazdırarak fiziksel olarak muhafaza edebilir ve kullanabilirsiniz; dilerseniz de dijital olarak muhafaza edebilir, yine uygun programlar vasıtasıyla bilgisayarınızda kullanabilir ve izleyebilirsiniz.
 
Her türlü dilek, şikayet, destek ve sorularınız için dilediğiniz zaman bize mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. 
 
En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır...
 
Orijinal DVD baskısı çıkmış olan YERLİ ve YABANCI tüm DVD VİDEO, FİLM, BELGESEL ve DİZİLERİ,  
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan YABANCI tüm MÜZİK ALBÜMLERİ ve KONSERLERİ, 
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan tüm BİLGİSAYAR ve KONSOL OYUNLARINI, 
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan tüm YABANCI DİL EĞİTİM YAZILIMLARINI ve E-KİTAPLARI, 
 
en hızlı şekilde ve en ekonomik koşullarla sizler için temin edebiliyoruz.
0
0
0
0
4

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.