0
Ara Detaylı Arama

DVD-ISO- Yengeç Oyunu

HEMEN AL

2,05 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

5,70 TL5,70 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

999
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:


HEMEN AL ya da SEPETE AT seçiminizle birlikte karşınıza, Satıcının sorusu var: '' Servis sağlayıcı sitede kayıtlı e-posta adresiniz? '' şeklinde çıkacak olan kutucuğa; aşağıda belirtilen servis sağlayıcı sitede kayıtlı bulunan e-posta adresiniz yazılmalıdır. Eğer servis sağlayıcı sitede henüz bir üyelik hesabınız yoksa, ayrıca ve bir kereliğe mahsus orada da üye hesabı açmalısınız. Nitekim, satın alacağınız bu ürüne ilişkin dosyaların tanımlanacağı ve indirmelerini gerçekleştireceğiniz site, servis sağlayıcı olarak ifade ettiğimiz sitedir.
 
Siz siparişinizi oluştuktan sonra, siparişinize konu olan ürün / ürünler için tarafımızca bizde.com sistemi üzerinden ONLINE TESLİMAT kargo bilgisi girişi yapılmaktadır. İşlemlerinizin başlaması için öncelikle bu kargo bilgisi girişimizi onaylamalısınız. Bunu takiben en geç 6 saat içinde, aşağıda belirtilen servis sağlayıcı sitede kayıtlı bulunan üyelik hesabınızın '' İndirilebilir Ürünlerim '' bölümüne satın aldığınız ürünlere ilişkin dosyalar tanımlanmış olacaktır.

Yengeç Oyunu ( 2009, Tr )

FORMAT
İndirilebilir DVD ( ISO biçiminde ) - Dijital Ürün
 
DOSYA TİPİ
Parçalı RAR uzantılı dosyalardan şifre kullanılarak çıkacak ISO biçimindeki disk imajı / kalıbı dosyasıdır; ISO biçimli dosyanın içinde ise AUDIO_TS ve VIDEO_TS klasörleri ve VIDEO_TS klasörünün içinde de IFO, BUP ve VOB dosyaları mevcuttur.
 
RAR ŞİFRESİ
10120004277253641452
 
Parçalı RAR dosyaları sırasıyla ve teker teker indirmenizi öneriyor ve her bir parça için azami 2'şer kere yanlarındaki '' İndir '' butonlarına tıklama hakkınızın bulunduğunu önemle hatırlatıyoruz.  
 
ÜRÜN TESLİMİ
Çevrimiçi / Online Teslimat
 
DİSK SAYISI
1
 
SES / DUBLAJ / ALTYAZI BİLGİSİ
Türkçe Ses

Servis Sağlayıcı Site
thecollection01.com

* Siteye nasıl üye olurum?
* Puan sistemi nasıl çalışır?
* Üyelik avantajları nelerdir?
* Bu sitedeki ürünlerin ana ve ortak özellikleri nedir?
İndirme yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Satın alma sonrasında İndirilebilir Ürünlerim sayfanızda görüntüleyebileceğiniz dosya parçalarının yanlarındaki İNDİR butonlarına tıklayarak, her bir parçayı hali hazırda kullandığınız tarayıcı vasıtasıyla direkt olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Önemle belirtiyoruz ki, her bir dosya parçası için azami 2’şer kere bu butonlara tıklama hakkınız bulunmaktadır, 2 tıklamadan sonra ise o ilgili dosya listenizden otomatik olarak silinmektedir. Dolayısıyla, internet bağlantınızda oluşabilecek anlık kopmalar veya bağlantı hatalarınızdan olumsuz etkilenmemeniz ve hak kaybına uğramamanız için herhangi bir RAR parçasının indirmesi tamamlanmadan diğerlerini başlatmamanızı, tüm RAR parçalarını sırasıyla ve teker teker indirmenizi öneriyoruz. Tek tıklamanız ile bir dosya parçasının başarılı olarak inmesi tamamlandıktan sonra eğer o dosyayı listenizde görmek istemiyorsanız, ikinci kere indirmesini başlatıp başlattığınız yeni indirmeyi iptal ederek o dosyanın listenizden silinmesini de sağlayabilirsiniz; yani kısaca listenizi bu şekilde temizlemeniz mümkündür. Ayrıca yine önemle belirtiyoruz ki, Internet Download Manager vb. otomatik indirme programları da devre dışı bırakılmalı ve kesinlikle kullanılmamalıdır.

* İndirdiğim rar dosya parçalarından ıso biçimli dosyayı nasıl oluştururum?
* Iso uzantılı dosyayı nasıl kullanabilirim?
 
gibi sorularınızın cevapları ve sistemle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için servis sağlayıcı sitenin SIKÇA SORULAN SORULAR ( SSS ) sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

MEGA - DÜKKAN
 
Orijinal DVD baskısı çıkmış olan YERLİ ve YABANCI tüm DVD VİDEO, FİLM, BELGESEL ve DİZİLERİ,  
 
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan YABANCI tüm MÜZİK ALBÜMLERİ ve KONSERLERİ, 
 
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan tüm BİLGİSAYAR ve KONSOL OYUNLARINI, 
 
Orijinal CD veya DVD baskısı çıkmış olan tüm YABANCI DİL EĞİTİM YAZILIMLARINI ve E-KİTAPLARI, 
 
en hızlı şekilde ve en ekonomik koşullarla sizler için temin edebiliyoruz.

Her türlü dilek, şikayet, destek ve sorularınız için dilediğiniz zaman bize mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. 
 
En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler.
0
0
0
2
9

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.