0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

İnternet Download Manager Ömür Boyu Lisansı 1 PC

HEMEN AL

130,80 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

364,50 TL364,50 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

99

Bu ürünü paylaş:idm shop TR; İnternet Download Manager programının resmi üreticisi Tonec’in Türkiye’deki resmi yetkili satıcısıdır.Ürünün Adı : 
İnternet Download Manager

Dili : Türkçe

Kullanım Süresi : Ömür Boyu

Kullanıcı Sayısı : 1 Bilgisayar

Coğrafi Sınırlama:
Lisansınızı sadece Türkiye sınırları içinde kullanabilmektesiniz.

Güncelleme Süresi : 3 yıl ücretsizdir. Programın resmi üreticisi Tonec Firması, bir süre önce kamuoyuna yaptığı açıklamada, gelecekte, 3 yılın bitiminin ardından yayınlayacağı yeni güncellemeler için ek ödeme talep etme hakkını gizli tuttuğunu açıklamıştır. Ancak siz güncellemelerden yararlanın ya da yararlanmayın, satın almış olduğunuz programı ömür boyu kullanabilmektesiniz.

Garanti : Satın alacağınız lisans anahtarı idm shop TR güvencesi ve garantisi altındadır. Lisansı, adınıza, ilk defa siz kendiniz aktive edeceksiniz. Lisans yüzde yüz orijinal ve yasaldır. idm shop TR, programın resmi üreticisi Tonec Firması’nın Türkiye’deki resmi yetkili satıcısıdır. Lisanslar doğrudan adı geçen üretici firmadan tedarik edilmektedir.

Gönderim : Lisans bilgileriniz ödemenizin onaylanmasının ardından bu platformdaki mesaj kutunuza iletilecektir. Dilerseniz vereceğiniz e-posta adresinize de lisans bilgileriniz gönderilmektedir. Mesajda lisans anahtarınız, indirme linkiniz ve aktivasyon yönergeniz yer alacaktır. CD ya da kutu vb. fiziki gönderim/kargolama yapılmamaktadır. Tüm işlemler bu platform üzerinden mesaj yoluyla yürütülmektedir.

Geri İade : 
Satın almış olduğunuz lisansınız, dijital ürün olması nedeniyle, geri iadesi maalesef mümkün olamamaktadır. Satışın ardından tarafınıza iletilen lisans anahtarının gizliliği ifşa olmakta ve bir daha satışı yapılamamaktadır. Aktivasyon yapmanıza rağmen, siparişinizi iptal etmeniz durumunda, lisans anahtarınız 24 saat içinde bloke edilecektir. Aktivasyon işleminin yapılıp yapılmadığı, yetkili resmi satıcı olmamız nedeniyle, zaman sınırlaması olmadan tarafımızdan kontrol edilmektedir.

Yeni Bilgisayarda Lisans Kullanımı : Eski bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak koşuluyla programınızı aynı lisansla yeni bilgisayarınıza kurabilmektesiniz.

Format Sonrası Lisans Kullanımı : Format atmış olduğunuz bilgisayarınıza programı aynı lisansla kurabilmektesiniz.
 
Lisansın Süresini Görüntüleme : Ömür boyu lisanslarda, bunun için, önce YARDIM ana menüsüne, ardından açılan pencerede IDM HAKKINDA alt menüsüne tıklayınız. Burada, ömür boyu lisans sahibi olduğunuzu görebileceğiniz gibi, programın adınıza lisanslandığını da görebilmektesiniz.

  


0
0
1
9
1

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.