0
Ara Detaylı Arama

KINDER SURPRISE 1993 YILI DAPSY DINOS

HEMEN AL

5,38 TL x 3 Taksit

15,00 TL15,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

1
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

KINDER SURPRISE 1993 YILI DAPSY DINOS

 

                    Drolly/ DapsyDinos yani Eğlenceli Dinozorlar figürleri AndréRoche tarafından KinderSurpise için yaratılan karakterlerin en ünlülerinden biri.   Roche aynı zamanda başka efsanevi KinderSurprise oyuncaklarının da yapımcısı. İlk olarak 1986 yılında Mutlu Kurbağalar (HappyFrogs) ile başlayan bu ortaklık ardından TapsyTurtles ve HappyHippos gibi serilerle devam etti. Bu serilerden yer alan ve çok beğenilen figürler de sonraki yıllarda seriler halinde devam etti. Beğenilen ve serilerine devam edilen figürlerden bir bölümü de bugün burada tanıtımını yapacağım DapsyDinos figürleri.

                    Elimdeki figür 1993 yılı serisinden. Aynı koleksiyonda dokuz farklı figür daha mevcut.Bir diğer DapsyDinos serisi 1995 yılından. Bu seride figürler bir inşaat içinde çalışırken tasarlanmış. 1997 yılı serisinde ise dinozorlar bebekler halinde gösteriliyor.

                    Koleksiyonumda tek olan ya da seriyi tamamlamak konusunda ümidim olmayan figürleri takasta değerlendiriyorum. Bu figürü isteyen olursa takas önerileri için iletişime geçebilir.

 

KINDER – 1

SARI KAPSÜL

15 TL

0
0
0
0
1

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.