0
Ara Detaylı Arama

MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA 2 ARIELLE FORD

HEMEN AL

3,19 TL x 3 Taksit

8,90 TL8,90 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

1
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

Bir ilişkiyle ilgili yorumumuz, geçmiş deneyimlerimiz ya da karmamıza bağlıdır. Böylece uzay ve zamanın ötesindeki sanal alemde varolan ruh, an ve an zihinsel ve fiziksel alemde düşüncelerimiz olarak gerçeklik bulur. Sahip olduğumuz her düşünce, geçmiş karmamızdan çıkıp gelen bir düşünce ya da bir tutkudur.

Günden güne bu koşullar çerçevesinde hikâyeler ve manalar dokuruz ve sonra bu hikâyeleri günlük hayatta yaşarız. Gece de aynı süreç yaşanır; ancak işleyişi farklıdır. Hem günlük gerçeklik hem de rüya, ruhun programının açık alanda hayata geçmesidir. Hikâyeler, orijinal hikâyeler değildirler. Deneyimlediğiniz tek bir duygu, tek bir ilişki bile öyle görünmesine rağmen orijinal değildir. Tüm düşünceleriniz, hisleriniz, duygularınız ve ilişkileriniz binlerce kez oynanmış öz temalar ya da hikâyeleri temsil ederler. Sahip olduğunuz her ilişki, içinde yer aldığınız her hikâye ve drama, öz alanından gelen şu özel dramayı temsil eder: Belli bir enkarnasyonda, hayatımızın hikâyesi olan belli bir takım temaları sergileriz. Tüm bu kaynak hikâyeler sergilendiği ve tükendiğinde, ki bu da sayısız kere tekrar doğmayı gerektirebilir, sonunda ruh bu boyutlardan kurtuluş ya da özgürlük bulur ve bir sonrakine geçer. Bir eşruh ilişkisi, aynı bilinç frekansında titreşen ve aynı derecede de evrimleşen mükemmel bir öz ilişki olmalıdır. Bu nedenle de gerçek bir eşruh karşılaşması çok az rastlanan bir olgudur. Eğer bu kitabın hikâyelerindeki bazı insanların göründüğü kadar bir eşruh bulmakta şanslıysanız, o zaman her ikiniz de kozmik yolculukta evriminizi hızlandırabilirsiniz.

Sonuç olarak; tüm ilişkilerin gerçek misyonu, bilincin olağan uyanış sürecinin ötesine geçerek kozmik bilinç, Tanrı bilinci ve Birlik bilincine ulaşarak Tanrı ile bir olmaktır.

Umarım okuyacağınız hikâyeler sizlere ilham verir ve bunun sihirli bir yolculuk olabileceğini bir anlığına da olsa görmenizi sağlar. -Deepak Chopra (Arka kapaktan)

Stok Kodu
:
303068527
Boyut
:
14x20
Sayfa Sayısı
:
240 s.
Basım Yeri
:
İstanbul
Baskı
:
1
Basım Tarihi
:
2005
Çeviren
:
Çev. Berrin Karahan
Resimleyen
:
Karton Kapak
Kapak Türü
:
Karton Kapak
Kağıt Türü
:
3. Hamur
Dili
:
Türkçe
 
68527    Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata 2 ( Eşruhlar Üzerine 101 Gerçek Öykü )     Koz
0
0
3
2
0

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.