0
Ara Detaylı Arama

MRSZ0005 Mısır ayıklama makinesi

HEMEN AL

2,13 TL x 3 Taksit

5,93 TL5,93 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

9
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

Son zamanların yeni furyası bardak mısır. Ancak bir bardak mısır için genellikle fiyatlar oldukça yüksek. Vitrin ürünümüzle bardak mısırı evinizde hazırlayabilir ve kaşık kaşık yiyebilirsiniz

İster mısırı haşladıktan sonra, ister haşlamadan önce. Corn Stripper Mısır Ayıklama Aleti ile mısırlarınızı tane tane rahatlıkla ayıklamanız mümkün. Basit hareketlerle mısırınızın üzerindeki tanecikleri kaseye aktarmanız mümkün.

Mısırın bir ucundan bastırarak diğer ucuna kadar ittirin. Sonuç olarak gezdirdiğiniz bölgedeki tüm mısır taneleri Corn Stripper Mısır Ayıklama Aletinin haznesine dolmuş olacak Ardından istediğiniz sosu ekleyebilir veya mısırlı salata hazırlayabilirsiniz


KONSERVE MISIR TARİFİ

Önce mısırları kaynatın.
Sonra koçanından taneleri sökün.
Kavanozlara koyun.
Bir kiloluk kavanozlara bir tatlı kaşığı, yarım kiloluk kavanozlara yarım tatlı kaşığı şeker konarak mısırları örtecek ve tepede 1,5 cm. boşluk kalacak şekilde kaynar suyu mısırın kendi suyu ilave edin. Kapağın vakumlanabilmesi için, kapanacak yerlerini bir peçeteyle silin ve kapaklarını sıkıca kapatın. Kavanozları düz bir zemine ters çevirin. 1 gün ters kapatılmış bir şekilde bekletin. Böylece kavanoz kendini vakumlayacak. Ertesi günü kavanozlar içe bombelenmişse ve vurunca tıktık diye ses veriyorsa konserveler olmuş demektir. Kapaklar dışa bombeliyse ve toktok diye ses çıkarıyorsa konserve olmamıştır.BARDAKTA MISIR TARİFİ:

Tencerenin içine yarısına kadar su koyun ve kaynatın.Ortalama 60 derece sıcaklığındaki suyun üstüne bir daha tencere koyun ve mısırları onun içne atın. Ortalama 15 dk kadar bekletin bu şekilde. Daha sonra mısırların içine biraz yağ ve tuz ilave edin.İsterseniz sosda katabilirsiniz. Sonrasında ister tabakta ister bardakta afiyetle yiyin.

Diğer Her Şey kategorisinde yer alan diğer ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
Satışta olan diğer Diğer Her Şey ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.


Daima en iyi hizmetle ürün satışlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

%100 müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan profil sayfamızı incelemek için tıklayınız.

Ürünlerle ilgili her türlü sorunuzu lütfen mesaj göndererek bildiriniz.
Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılarak bilgi verilecektir.

Sitede keyifli alışverişler geçirmenizi dileriz.

0
0
3
0
3

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.