0
Ara Detaylı Arama

SAKLI CENNET Maria Flook ARTEMİS YAYINLARI

HEMEN AL

4,67 TL x 3 Taksit

13,00 TL13,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

1
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

2022 yılı ücretsiz kargo tarifesi 200 TL üzeridir.


YAYIN EVİ          :    
YAYIN TARİHİ    :   2006 1.basım
SAYFA               :   557 syf.13,5x21 cm
KONDİSYON     :    kenarlarda,sayfalara geçmemiş birkaç küçük sarı leke dışında çok iyi.
Christa Worthington'ın hayatı ilk bakışta ayrıcalık ve konfor doluydu. Kendisi New York'un önde gelen ailelerinden birinin torunuydu. Göz kamaştırıcı gazeteci kimliği ona moda dünyasının saygısını kazandırmıştı. Ancak o böylesi şaşaalı bir kariyere sırtını dönerek doğduğu, ücra Cape Cod kasabasında yaşamaya başladı. 2002'de, yeni yılın ilk günü, Massachusetts, Truro'da ölü bulunduğunda küçük kızı memelerini emmeye çalışıyordu...
Bu cânice işlenmiş cinayet Christa'nın hayatının birçok konuşulmayan gizemini su yüzüne çıkardı. Saklı Cennet, bir kariyer kadınının sil baştan yapıp New York ve Paris'in moda çevrelerinden uzakta, hayatını yeniden yapılandırmaya çalışmasının dokunaklı öyküsü; bu çabaların ulaştığı sonuçsa evli bir erkeğe âşık olup çocuk doğurmak, bekâr bir anne olarak hayatını idame et-tirmeye çalışmak ve feci bir cinayete kurban gitmek. Christa'nın aidiyet açlığını ve çiçeği burnunda bir anne olarak hayatta kalma savaşını zekice sergileyen Flook, Worthington'ın güvenli bir limana sığınma arayışına tezat oluşturan çalkantılı ilişkilerini anlatının temel taşı olarak kullanıyor. Aile, arkadaşlar, yabancılar, sevgililer, şüpheliler ve masumları kapsayan delilleri de yapıtına malzeme ederek hem Cape Cod'u, hem de tüm Amerika’yı derinden sarsan bir cinayetin hikâyesini yazıyor.

Flook, bu trajik kadının hayatını tarafsızca ama aynı zamanda şefkât duyarak, parça parça dokuyor. Karşımızda yürek vererek yazılmış gerçek bir suç var; bu yaz muhakkak okunmalı.
Library Journal


Toplam 70 tl Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

KİTAP GÖNDERİLERİ PTT KARGO İLE YAPILMAKTADIR

0
0
2
1
0

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.