0
Ara Detaylı Arama

SIMPSONLAR VE FELSEFE William Irwin

HEMEN AL

12,56 TL x 3 Taksit

35,00 TL35,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

1
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

2022 yılı ücretsiz kargo tarifesi 200 TL üzeridir.


YAYIN EVİ           :  GÜNCEL YAY.
YAYIN TARİHİ     :  2003
SAYFA                :  344 syf.
KONDİSYON      :  yeni gibi
  •                                  
     


      

 

Homer Simpson, bir otoriteden aşağı kalmayarak; "Çizgi filmlerin kesinlikle derin bir anlamı yok, sana sadece adi bir gülücük verdirecek kadar aptal çizimlerdir," demiştir.

Sinirlenmeyin! Bu kitapta, ailesinin tarihe geçmiş üzücü durumu hakkında Homer’in kötümser bakış açısını altüst etmeye kararlı bir bilgi bombardımanı geliyor.

Homer Simpson gerçekten Aristotelesçi değerleri mi temsil ediyor? Maggi’den sessizliğin değerini öğrenebilir miyiz? Bart, Nietzsche’nin bizi uyarmaya çalıştığı türden biri mi? Lisa entellektüellere karşı Amerikan kararsızlığını mı sergiliyor?

Siz de bu tür soruları kendinize soruyor ve cevaplarını merak ediyorsanız, bu kitapta sizin aklınıza gelmeyen soruları da bulup cevaplarıyla aydınlanacaksınız.

"Simpsonlar ve Felsefe"de, hayatın ironisi ve anlamı, postmodern aile ilişkileri, Springfield’da yaşanan Marksizm, mutlu olmanın zorluğu, bir sunuş biçimi olarak popüler parodi ve neden bunlara ihtiyaç duyduğumuz hakkında farklı düşünceler bulabilirsiniz. 

Popüler sanat düşünürlerinin birçoğu kendi alanlarından uzak durur. Bu kitaptaki yazarlar Simpsonlar''da gerçekten kendilerine yoğunlaşıyorlar ve sonuç, tamamen eşsiz bir kitap. Mutlaka okuyun!
-Profesör David Carrier, Carnegie Mellon Üniversitesi-

                             
    •  Toplam 70 tl Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz
0
0
1
3
0

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.