0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Su Kaçak Tespit Cihazı V18

HEMEN AL

1.076,18 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

2.999,00 TL2.999,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

3

Bu ürünü paylaş:


                         

 

 
 
 
 
Su Sızıntı Kaçak Tespit Cihazı
 

sızıntı ve arıza tespit cihazı
 
Binalarda, banyo, mutfak, tuvalet vb. alanlarda beton içerisindeki çatlak su borularının sızıntı yapan, delinmiş veya patlamış kısımlarını dinleyerek noktasal tespit yapan, profesyonel bir cihazdır. Damlama şeklinde oluşan su sızıntılarını bile çok kolay bir şekilde tespit eder. Bu cihazı beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar vb. yerlerde kullanabilirsiz.
 

V18 su kaçağı sızıntı tespit cihazının çalışma prensibi
 

su kaçağı bulma tespit cihazı
 
Çok küçük su sızıntılarının titreşim ve seslerini toplar, dış sesleri filtreler ve kulaklığa iletir, kaçağın yerini tam noktasal şekilde bulursunuz. 6 ila 10 Bar'a kadar olan su borularında, 50 cm derinliğe kadar olan patlamış su borusunun patlak bölgesinin yerini tam olarak size bildirir. Basınç şiddetine göre derinlik mesafesi artar. V18 cihazın sensörü dış ortamda ki sesleri kısar ve temas edilen beton vs. İçerisindeki titreşime odaklanır.
 
                            Daha Hassas Noktasal Tespit İmkanı
 

su kaçağı tespit cihazı yorum
 
Hızlı, kolay ve verimli çalışma yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanımı son derece kolaydır, tecrübe gerektirmez. Kullanım klavuzunu 1 kez okumanız yeterli olacaktır. Cihazın sensörünü kaçak olduğunu düşündüğünüz betona temas ettiriniz. Beton içerisinde eğer kaçak varsa bu kaçağın titreşimlerini kulaklığa ileterek sizi noktasal olarak doğru bir şekilde yönlendirir. Duvarlarda, yerlerde, tuvalet ve banyolarda, bu tür kaçakların çok olduğu bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 cihazın küçük olması sebebiyle, en sık kaçak oluşan köşelerde de zorlanmadan kullanabileceksiniz.
 
                         Su Kaçağı Bulan Cihazların En Uygun Fiyatlısı
 

su kaçağı tespit cihazı toptan
 
V18 sızıntı tespit cihazı 2 yıl garantili olup, teknik servis hizmeti ve sıfır yedek parçayı ücretsiz temin edebilirsiniz. Arızalanan cihazları teknik servisimize gönderirseniz, 3 iş günü içersinde titizlikle onarılarak kargo ile adresinize gönderilir.
 
                    Özel sensörü probe ile her yüzeyde tespit
 

v18 sızıntı kaçak tespit cihazı
 
V18 su kaçağı bulma cihazının şarj edilebilir dahili bataryası vardır. Bu sayede cihaz 3 saatlik şarj dolumu ile 150 saate yakın sorunsuz çalışır.
 
Cihazın daha kolay kullanılabilir olması
 
 
 

Boyun askısı sayesinde cihazınızı boynunuza asarak işinize engel olmayacak şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. V18 modelinin dış kısmı Alüminyum metal olduğu için dayanıklı ve sağlam yapısıyla güvenle kullanabilirsiniz. V18 cihazın akustik sensörü elde kolayca tutulabilen yapısıyla rahat kullanım için özenle tasarlanmıştır. V18 cihazın kullanım şekli piyasada ki diğer ürünlerle kıyaslanamayacak şekilde kolay ve rahattır. Tek bir düğme ile işinizi kolayca halledebilirsiniz.
0
0
0
0
6

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.