0
Ara Detaylı Arama

Üzgünüz, bu ilanın satışı sonlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler veya Satıcının diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

thecollection01 _ 1.000 Reward Points

HEMEN AL

4,45 TL x 3 Taksit
Ücretsiz Kargo

12,40 TL12,40 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

999

Bu ürünü paylaş:

İncelediğiniz bu dijital ürün; http://www.thecollection01.com alan adı üzerinde faaliyette bulunan internet sitesinin tüketicilere sunduğu kullanım ve barındırma (hosting) hizmetleri kapsamında ve bu site kullanıcılarının üyelik hesapları marifetiyle yararlanabildikleri bir satın alma paketidir.

Türkiye saati ile 09:00–24:00 saatleri arasında oluşturacağınız siparişlerde nihai ürün/ödeme onayınızı takiben en geç 2 saat içinde satın aldığınız paket miktarınca Kullanım Hakkı (Reward Points) bildireceğiniz üyelik (eposta) hesabına tanımlanacaktır. Yani, bu ürünün teslimi çevrimiçi (online) gerçekleşmektedir. İlgili sitede, üye girişi yapıldıktan sonra ‘’Hesabım’’ sekmesi altında bulunan ‘’Puanlarım’’ sekmesi altında yapılan tanımlamaların bilgileri görüntülenebilecek, yine ‘’Alışveriş Sepetim’’ sekmesi altında bulunan ‘’Puan Kullan’’ sekmesi vasıtasıyla da kullanılabilecektir.

Bu dijital ürün için firmamız, siz değerli müşterilerine komisyon ücreti karşılığında aracı satıcı hizmeti vermektedir; dolayısıyla satın alacağınız bu paketin dijital ürün olma niteliğinin zaten zorunlu bir gereği olarak bildireceğiniz üyelik (eposta) hesabına satın aldığınız paket miktarınca tanımlama yapılmasıyla birlikte artık firmamızın ‘’aracı satıcı’’ (reseller) hizmet taahhüdü de geri alınamaz biçimde sona ermiş olacağından, bu ürünün ya da satış bedelinin iadesi mümkün değildir. Buna karşın, satın alınan paket miktarınca tanımlamanın siteden kaynaklanan nedenlerle hiç, zamanında veya gereği gibi yapılmaması durumunda ise firmamızın sorumluluğu devam etmektedir. Bu yöndeki ilk bildiriminizin bize ulaşmasıyla birlikte gerekli kontroller sağlanarak en geç 2 iş günü içinde para iadesi doğrudan firmamız tarafından yapılır.

Bu ürünün siparişini oluşturan müşterilerimiz; yukarıda belirtilen açıklamaları eksiksiz olarak okumuş, belirtilen satış koşullarını bütünüyle, kayıtsız ve şartsız kabul etmiş sayılır.

İlginize teşekkür eder, satın aldığınız bu ürünü iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla.

BelizLimitedCompany
0
0
0
7
0

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.