0
Ara Detaylı Arama

EV YAPIMI MUTLULUK ELLEN G. WHITE

HEMEN AL

2,15 TL x 3 Taksit

6,00 TL6,00 TRY

Adet

- +

Satıştaki Adet

1
Hemen Al
Kalan Süre
Gün
0
0
Saat
0
0
Dk
0
0
Sn
0
0

Bu ürünü paylaş:

213 SAHİFE 2008 BASIM

Dünya tarihinin hiçbir döneminde, “EV YAPIMI MUTLULUK” gibi bir kitaba şu anda olduğundan daha acil ihtiyaç duyulmamıştır. Aileler ve çocuklar, günlük sorunlarına doğru yanıtlar bulmak için, bu kadar çok endişelenmemişlerdir. Bu kadar çok ev, asla bugün içinde bulunduğu kadar tehlikenin içinde olmamıştır.

Toplumun içinde bulunduğu durumun, ulusumuzun içinde yer alan evlerin, içinde bulundukları durumlarının bir yansıması olduğunu her bir kişi bilir. Ve aynı zamanda, evlerimizde değişimin toplum üzerinde bir değişimin aynası olacağını biliriz. Bu amaç, “EV YAPIMI MUTLULUK”a adanmıştır.

Yazar, Ellen G. White, dört erkek çocuk annesi ve derin anlayışıyla dini bir yazar, çocuklar ve anne babalar için çok değerli tavsiyelerde bulunmuştur. Bu şekilde, ev ve aile yaşamıyla ilgili her konuyu evreler halinde hazırlayıp hemen hemen her soruna el atmıştır. Bu kitap, günümüzde endişe verici birçok sorunu düşünen ve kaygılanan anne babalara yardımcı olacak bir rehber niteliğindedir.

Bu kitapta sunulan önemli konular ilk olarak, anne babalar ile yapılan mektup yazışmalarında, kitap bölümlerinde ve yayımlanan pek çok makalede çıktı. Mesih inanlısı evlerin sorunları hakkında hazırlanmış daha kapsamlı şeklinden, herkesi ilgilendiren konulan seçip kısa şekliyle, yayımcılar tarafından sunulmuştur.

0
0
3
7
3

Kişi tarafından görüntülenmiştir.

Listelenen bu ürün satıcının sorumluluğundadır. Satın almadan önce satıcıyla irtibata geçmelisiniz.